top of page

Duvarlarınız için Duvar Paneli önerisi -SAGA

Saga koleksiyonu için İskandinav stilini modern işlevle birleştirerek duvar paneli tasarımı yapılmıştır. Koleksiyon, iç mekanlarda kolaylıkla tercih edilebilir. Mantar, malzeme olarak hafiftir, alev geciktiricidir, bakım gerektirmez ve oda akustiğini iyileştirmeye yardımcı olur. Yedi farklı forma sahip Saga koleksiyonu ile çeşitli duvar tasarımları yapılabilir.

Eski günlerde, İskandinavya'daki insanlar modern gözlere hikaye kitaplarından çıkmış gibi görünen binalar yetiştirirdi. Klasik stili modern işlevle birleştirdik ve peri masalı için İsveççe "Saga" adı verildi.

Saga koleksiyonu için İskandinav stilini modern işlevle birleştirerek duvar paneli tasarımı yapılmıştır. Koleksiyon, iç mekanlarda kolaylıkla tercih edilebilir. Mantar, malzeme olarak hafiftir, alev geciktiricidir, bakım gerektirmez ve oda akustiğini iyileştirmeye yardımcı olur. Yedi farklı dorma sahip Saga koleksiyonu ile çeşitli duvar tasarımları yapılabilir.Geleneği modern işlevle birleştirme

Bu antik güzelliği modern iç mekanınıza getirebilirsiniz - çevrenizdeki en çevre dostu malzemelerden birini kullanarak. Mantar, bir şeyleri sabitlemek için idealdir ve oda akustiğini iyileştirmeye yardımcı olur. Malzeme hafif, yangın geciktiricidir ve bakım gerektirmez. Saga, çok çeşitli büyüleyici görünümlere izin veren yedi şekilde gelir.

P.S. Saga, bir İç Tasarım Dergisi 2020 Yılın En İyileri ödülüdür. Woohoo!KURMA

Duvara yapıştır.

Saga, mevcut şekillerden herhangi biri olan 40'lı kutularda teslim edilir. Birbirlerine "yuva" yapmak için tasarlanmıştır. Kurulum kolaydır! Sadece her satırın düz olduğundan emin olun, sonra bunları üst üste yerleştirin.

Fayansları duvara sabitlemek için, siparişinize dahil edebileceğimiz standart inşaat yapıştırıcısını kullanmanız yeterlidir.39 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

DEPREME PERDE

Comments


bottom of page