top of page

Konforlu Ve Verimli Çalışabilmeniz İçin Size İlham Verebilecek Home Ofis Fikirleri

Güncelleme tarihi: 18 Eki 2021

İster evden çalış, ister okumayı veya yazmayı sevdiğin şeyler için bir alan yaratmış ol; home office alanın yaratıcılığını beslemeli, ilham vermeli. Evinizdeki özel bir çalışma alanı, evdeki dikkat dağıtıcı şeyleri bir kenara bırakmanıza ve işe odaklanmanıza yardımcı olur. Burada, kendi evinizde iş dostu bir alan tasarlamanız için size ilham verecek home ofis fikirlerini bir araya getirdik.

Alana uygun ölçüye göre yapılmış bu masa ile aynı malzeme kullanılarak yapılmış dolap ve kitap raflarıyla birleştirilerek mükemmel bir uyum sağlamış. Birkaç şık çerçeveli renkli resim, pencerenin etrafındaki boş duvar alanını süslüyor ve çalışma mamasını tasarım bir masa lambası süslüyor.


Bu büyük masa, iki kullanıcı için çift taraflı bir masa görevi görür. Yemek odası olarak da kullanılabilecek ikili home ofis alanı istiyorsanız bu tasarım oldukça uygundur. Birkaç sandalye daha ekleyerek ideal bir yemek alanına sahip olursunuz. Akşam yemeğinden önce tüm iş eşyalarını uygun şekilde temizlemek için yakınlarda bol miktarda alan olduğundan emin olun.


Kağıtlar, dosyalar ve kitaplar için büyük miktarda saklama alanına ihtiyacınız varsa, bu tasarım sizin için çok ideal. Şık ve sade bir masa ile dekorasyon tamamlanır.

Bu alışılmadık ev ofis düzeninde iki ayrı alan yaratıldı. Eşsiz asimetrik pencereyi merkez olarak yerleştirilmiş asimetrik bir masa ile bölünmüştür. Pencere, tavana doğru uzanırken duvarı ve tavanı ikiye böler.


Bitişik yaşam alanına açılan bu pencere, hızlı ve kolay bir şekilde açılıp kapatılabilir. Duvara monte edilmiş geniş bir raf masa olarak kullanılarak geniş bir çalışma alanı oluşturur.

Bodrum katınızı değerlendirebileceğiniz bu güzel home ofis , cam bir masa ve ahşap mobilyalar ile geniş bir çalışma alanına sahip.


Resmi bir çalışma alanını bir yaşam alanına sığdırmak zor olabilir, ancak merdivenlerimizin altındaki boş alanı kullanmak yer tasarrufu sağlar.


Bu basit home ofis modeli, özel olarak tasarlanmış duvara monte bir masa ve gömme raflar uygulanarak daha geniş bir alan sağlar.


Trend olan endüstriyel home ofis dekoru, metal raflar eklenerek, beton duvar ve tel çerçeveli sarkıt lambalarla dekore edilerek elde edilebilir.


Rustik tarzda hazırlanmış bu home ofis duvara monte edilmiş raf sistemi ile hazırlanmış masa ve deri koltuklar ile tamamlanmış.


En iyi ev ofis tasarımları sorunsuz bir biçim ve işlev sağlar. Bu masa, tavandan başlayan ve dolapların yanlarından aşağıya inip, boşlukları doldurup zemine inen bir tasarım olarak hayal edildi. İç mekan bitkileri, yatıştırıcı nötr renk paletine hayat verir ve havalı geometrik vurgular, dekor patlamasını trend haline getirir.


Ahşap zeminli ilginç bir galeri duvarı, burayı gerçekten kişiselleştirilmiş bir alan haline getiriyor. İki parlak kırmızı duvar apliği ekstra karakter katar.


Bu home ofisinde, ihtiyaç duyulduğunda kolayca yeniden yerleştirilebilen tamamen bağımsız birimler kullanıyor. Tek renkli ve botanik sanat eseri yatak odası çalışma alanını süslüyor.


Buradaki iç mekan bitkileri, uzun bir bitki standında sergileniyor ve siyah vurgu dekorasyon objeleri ile birlikte kullanılıyor. Zemine koyacağınız gri yumuşak bir halı ve sandalyeye koyacağız bir kürk ile biraz daha rahat hale getirir. Kaynak: @buldinkcom


105 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

DEPREME PERDE

Comments


bottom of page