top of page

Televizyon ve Sanat

Yaşam alanlarının görümünü bozabilen o kara kutularla yani Televizyonlarımızla ne yapmalı! Neredeyse 100 yıla dayanan bir iç tasarım problemi sonunda çözüldü diyebiliriz.


Samsung Frame TV ‘nin herhangi bir alanı nasıl zenginleştirdiğini anlatacağım.Bu televizyonun belli özellikleri sanat severleri ve iç tasarım meraklılarını heyecanlandıracak;


  • Tv arkalarının şekilsizliği ve duvara tam olarak oturamamaları sorunu bu cihazda çözülmüş ve duvara adeta boşluk bırakmayacak şekilde tamamen düz bir şekilde oturmaktadır.

  • Dolaba kolayca gizlenebilen, gizlenemese bile dışarıda bırakıldığında fark edilmeyecek küçük siyah bir kontrol kutusu mevcuttur.

  • Çerçeve rengini satın alırken siz seçebiliyorsunuz. (beyaz, siyah, gümüş, koyu ve soluk ahşap olarak seçilebilmekte)

  • Saydam bağlantı kabloları sayesinde görüntü kirliliği yaratmamaktadır.Sizlere gösterdiğimiz 55 inch versiyonu olmakla birlikte televizyonun odak noktası olmadığı küçük yaşam alanlarında mükemmel durmaktadır. Ayrıca 65” ve 75 inch modelleri de bulabilirsiniz.


Peki sanatı bu Televizyona nasıl ekliyoruz?


Smart Things uygulamasını telefonunuza indirin ve frame tv’nize bağlanın. “Art Mode“ denen sanat moduna gidin, burada aylık abonelik satın alabilceğiniz bir sanat mağazası mevcut. Eğer kendi resimlerinizi veya aile fotoğraflarınızı koymak istiyorsanız “add your photos” kısmından ekleme yapıp “no mat” seçeneğine tıklayın ve televizyonunuzun sanat eserine dönüşümünü izleyin.Sizler de yaşam alanlarınızı tamamlayacak bir televizyon ve tasarımınıza yakışır bir ekran görünümü isterseniz ürün linkini aşağıda bırakıyorum. Sorularınızı Evlumba Sorunu Sor ‘da iç mimarlarımıza seslenerek her zaman sorabilirsiniz.


73 görüntüleme1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

DEPREME PERDE

1 Comment


Harika emeğinize sağlık...

Like
bottom of page